Żegnamy trzecioklasistów

Trzecioklasiści zakończyli już naukę w naszej szkole i dlatego pragniemy im podziękować za trzyletnią współpracę. Chcemy szczególnie wyróżnić uczniów, którzy swoją pracą promowali szkołę w środowisku lokalnym oraz ogólnopolskim, przyczynili się do rozwoju szkoły lub  polepszenia sytuacji innych.

Klasa 3a- Paweł Marszał, który zdobył świadectwo z paskiem, reprezentował szkołę na konkursach matematycznych i już zdobył indeks na wybrany przez siebie kierunek na AGH, Wiktor Rafa- przewodniczący szkoły, aktor grupy teatralnej Do Prosta i utalentowany recytator- nie mogło go zabraknąć na żadnej imprezie szkolnej, Patrycja Machowicz- redaktor naczelna szkolnej gazetki Rentgen Kromera, reprezentująca szkołę w poczcie sztandarowym Kromera rekordowe 25. Grzegorz Góra- także reprezentował szkołę w poczcie sztandarowym, a z Błażejem Baranem występowali w szkolnej grupie teatralnej oraz brali aktywny udział w dwuletnim projekcie Niebo w Zasięgu Erasmus+. Krzysztof Kuśnierz reprezentował szkołę w konkursach fizycznych, Bartłomiej Warzecha występował z zespołem muzycznym w wielu szkolnych koncertach i konkursach talentów, natomiast Michał Chronowski pracował w Szkolnym Klubie Wolontariatu.

Klasa 3b- dziękujemy za współpracę Paulinie Gościmińskiej, Krzysztofowi Górskiemu, Agnieszce Sokulskiej, Patrycji Szurek i Agnieszce Waląg, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, Izabeli Jajko która reprezentując szkołę w licznych zawodach sportowych także zdobyła świadectwo z wyróżnieniem i Aleksandrze Przybyłowicz, która wspaniale zaprezentowała naszą szkołę w finale ogólnopolskiego Konkursu Astronomicznego OMSA zdobywając 3 miejsce!

W klasie 3c przez 3 lata uczyła się Justyna Rakoczy- finalistka Olimpiady Wiedzy o Prawie, zdobywczyni indeksu i świadectwa z wyróżnieniem, Sara Słyś, która osiągnęła wysokie wyniki w nauce i brała udział w projekcie „Niebo w zasięgu”, Weronika Czech także uzyskała wysokie wyniki w nauce i pomagała w organizacji imprez szkolnych. Na pomoc Katarzyny Kukli i Justyny Skrypak można było zawsze liczyć- wolontariat, pomoc w organizacji 110- lecia szkoły, pyszne ciasta na szkolne imprezy . Zuzanna Macek zdobyła indeks w konkursie Wiedzy o Republice Czeskiej oraz wraz z Kacprem Maliszem reprezentowała szkołę w konkursach językowych. Grzegorz Mental przygotował wystawę prezentującą budynek szkoły w przeszłości i obecnie, pomagał w organizacji wielu imprez szkolnych, a także wraz z Kacprem Radzikiem pracowali w Szkolnym Klubie Wolontariatu.

W klasie 3 d uczył się Wiktor Przesławski- stypendysta Prezesa Rady Ministrów, laureat olimpiady „Losy żołnierza”, reprezentujący szkołę w licznych konkursach historycznych i olimpiadach, Mateusz Węgrzyn- także został laureatem olimpiady „Losy żołnierza” oraz reprezentował szkołę w konkursach, Hanna Smołkowicz- osiągnęła bardzo dobre wyniki w nauce i występowała na szkolnych koncertach i imprezach, Aleksandra Nowak uzyskała bardzo dobre wyniki w nauce, Jakub Zajdel- bardzo dobre wyniki w nauce i praca przy organizacji Maratonu Pisania Listów, Maja Roszak uzyskała świadectwo z wyróżnieniem oraz reprezentowała szkołę w konkursach językowych, Ewelina Mucha pracowała w szkolnej grupie teatralnej Do Prosta oraz w Klubie Wolontariatu, Marzena Zagórska uzyskała świadectwo z wyróżnieniem i także pracowała w Szkolnym Klubie Wolontariatu. Głos Gabrieli Łasak uświetnił wiele szkolnych imprez, będzie go nam brakowało, a także Aleksandry Lenard i Michaliny Truchan. Adriana Rolak- Koszyk pełniła funkcję wiceprzewodniczącej szkoły, brała aktywny udział w projekcie „Niebo w zasięgu”. Jej świetnych pomysłów i charyzmy także będzie nam brakować.

W klasie 3e świadectwa z wyróżnieniem zdobyli Klaudia Bogdan, Aleksandra Ciuła, Angelika Grądalska, Agnieszka Hryc, Weronika Kucharczyk, Piotr Kukuła, Bartosz Masztafiak, Maciej Pachana, Patrycja Popiela, Justyna Ryba, Klaudia Spyrka, Jan Zabierowski, Jan Zabierowski i Adam Ząbek- serdecznie gratulujemy! Szczególnie gratulujemy zdobywcom indeksów na Wydział Chemii UJ Maciejowi Pachanie, Dominikowi Sendeckiemu, Mateuszowi Myśliwcowi i Piotrowi Kukule. W tym konkursie Jan Zabierowski uzyskał stopień finalisty. Dziękujemy Klaudii Spyrce, Maciejowi Pachanie i Piotrowi Kukule za udział w licznych imprezach i koncertach szkolnych, a Natalii Gierut za udział w szkolnym Erasmus+ i niezapomnianą rolę Kobiety w przedstawieniu grupy teatralnej DoProsta „Nie wszyscy złodzieje przychodzą kraść”.

W klasie 3 f Klaudia Przybyłowicz, Szymon Piechowski i Jakub Padoł osiągnęli wysokie wyniki w nauce- i świadectwa z paskiem. Natomiast Martyna Górska, Agnieszka Karpl, Justyna Warchoł i Katarzyna Wierzba pomagały w organizacji różnych szkolnych imprez. Maja Tabor, Agnieszka Sikora i Dominika Łaś pracowały w szkolnym Klubie Wolontariatu a dodatkowo głos Dominiki rozbrzmiewał na wielu konkursach śpiewu.

Kochani absolwenci, dziękujemy Wam za współpracę przez te trzy lata, życzymy Wam powodzenia na pozostałych egzaminach, przy rekrutacji na uczelnie i dokonania dobrych dla Was wyborów życiowych. Cieszymy się że wybraliście naszą szkołę i będzie nam Was brakować… I na koniec kilka zdjęć na wspomnienie zakończenia przez Was Kromera.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.