Zebraliśmy 5072,80 zł dla Agnieszki!

W dniach 28-29 czerwca podczas dni Gorlic odbyła się akcja charytatywna na rzecz ciężko chorej uczennicy I LO im. Marcina Kromera Agnieszki Brach.

Przez sobotę i niedzielę w trakcie Dni Gorlic na płycie Rynku uczniowie pod opieką nauczycieli prowadzili sprzedaż ciast, chleba i obrazków. Oprócz tego przeprowadzono zbiórkę pieniędzy do puszek w dwóch kościołach, w parafii św. Jana Chrzciciela w Kobylance oraz w parafii św. Jadwigi Królowej w Gorlicach.

Zebrana suma wynosi 5072,80 zł. Pragniemy serdecznie podziękować Państwu za zaangażowanie się w akcję, bo to dzięki Wam zebraliśmy tak potężną sumę, która zapewni Agnieszce dalsze leczenie.

Za pomoc w sprawach organizacyjnych dziękujemy pani Renacie Kochan, panu Burmistrzowi Witoldowi Kochanowi, panu Łukaszowi Igielskiemu oraz pani Annie Konopce. Za pomoc w zbiórce pieniędzy dziękujemy księżom Janowi Potoplakowi i Jerzemu Gondkowi.

W akcję zaangażowani byli następujący uczniowie: Ewa Sikora, Ewelina Hudzik, Karolina Puścizna, Julia Wygrzywalska, Anna Gawlik, Weronika Szpyrka, Oliwia Stępień, Natalia Spólnik, Weronika Gąsior, Klaudia Konieczny, Maksymilian Jarek, Grzegorz Czaja, Łukasz Dziuban. Uczniowie Ci działali pod opieką p. Teresy Niemiec oraz Gorlickiego Stowarzyszenia Przyjaciół I LO im. Marcina Kromera.

Wciąż można wpłacać pieniądze na konto Agnieszki w Fundacji Zdążyć z Pomocą

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.