XI Maraton Pisania Listów

Zapraszamy na XI Maraton Pisania Listów w Kromerze! W tym roku ze względu na pandemię i zdalne nauczanie wydarzenie odbywa się online, w dniach 1- 1- grudnia 2020r. Zapraszamy do udziału w naszym WYDARZENIU  na profilu szkoły Facebook.

w4r2020_amnestyorg-banner-w4rpage-narrow-final-notext

Co roku dzięki Maratonowi Pisania Listów udaje się realnie wpłynąć na poprawę sytuacji kilku bądź kilkunastu osób, których prawa człowieka zostały złamane. Listy pisane ludzi na całym świecie są naprawdę skuteczne. Wiele osób biorących udział w Maratonie otrzymuje odpowiedź na swoje listy, a osoby, które dzięki tym listom zostały uwolnione przyznają, że dodawały im one otuchy i pocieszenia. Nasze listy solidarności okazują się często ostatnią nadzieją dla prześladowanych i więzionych.
Podpisz petycje online: każdy głos jest ważny! Wasze podpisy po zakończeniu Maratonu przekażemy decydentom oraz bliskim naszych bohaterów i bohaterek.

W naszym wydarzeniu przedstawimy Wam kogo bronimy w tegorocznym Maratonie i przekażemy dobre wiadomości z minionych lat. Dołącz do wydarzenia i bądź na bieżąco!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.