Sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

Dnia 15 marca w czwartek w Gorlickim Centrum Kultury odbył się 63 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – etap powiatowy. Konkurs dzieli się na 4 kategorie: Recytacja, Poezja śpiewana, Wywiedzione ze słowa oraz Teatr Jednego Aktora. Uczniowie naszej szkoły reprezentując Młodzieżowy Dom Kultury wzięli udział w tym konkursie i uplasowali się na bardzo wysokim miejscu.

W kategorii Turniej recytatorski  Wiktor Rafa  (3a) zdobył pierwsze miejsce i rekomendacje do etapu rejonowego w Nowym Sączu. W kategorii Poezja śpiewana  udział wzięły Anna Mucha (3d) -drugie miejsce , Hanna Zając (1c) – trzecie miejsce oraz Aleksandra Przybyłowicz (1d)- wyróżnienie. Anna Mucha i Hanna Zając zakwalifikowały się do etapu rejonowego.

W kategorii Wywiedzione ze słowa udział wzięli: Błażej Baran (3a) – otrzymując wyróżnienie oraz Dagmara Dąbek (2c) zajmując pierwsze miejsce oraz rekomendację do etapu rejonowego.

Wszystkim uczniom, ich opiekunom artystycznym z MDK oraz rodzicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach konkursu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sukcesy uczniów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.