Sukces Krzysztofa Woźniaka

W XXXVI centralnym finale Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież Zapobiega Pożarom” nasz tegoroczny absolwent Krzysztof Woźniak zajął piąte miejsce. Finał Konkursu odbył się w Kołobrzegu, od 7 do 9 czerwca 2013.

Etap centralny składał się z testu pisemnego, po którym po 5 najlepszych uczestników z każdej kategorii wiekowej przeszło do testu umiejętności praktycznych.Ostatecznych zwycięzców w każdej kategorii Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej wyłonił etap ustny, który odbył się w niedzielę 9 czerwca, a polegał na udzieleniu odpowiedzi na wylosowane pytania.

Krzysztof Woźniak, choć nie zajął miejsca na podium, odniósł olbrzymi sukces. Aby zdobyć tak wysokie miejsce w konkursie, musiał wykazać się perfekcyjną znajomością zagadnień z zakresu przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.

Gratulujemy tak spektakularnego sukcesu!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.