Spotkanie z Ewą Wachowicz

Dnia 27.05.2013 roku w naszej szkole odbyło się Spotkanie z gwiazdami. Gościem specjalnym była Ewa Wachowicz absolwentka naszego liceum,  Miss Polonia1992, oraz producentka kulinarnych programów telewizyjnych, a także sponsor wyjazdu naszej  uczennicy do Grudziądza.

Wybrane klasy wraz z opiekunami wysłuchały krótkiej prezentacji pracy konkursowej pt.,,Czarna dziura- prawdziwa historia”, po której głos zabrał nasz gość. Widzowie oczarowani urokiem osobistym gwiazdy oraz sposobem utrzymywania kontaktu z publicznością, nie mogli powstrzymać się od zadawania pani Ewie pytań związanych zarówno z jej życiem osobistym, jak i przebiegiem kariery zawodowej.  Nasza gwiazda udzielała  wyczerpujących odpowiedzi, a wszyscy pytający mogli poczuć się usatysfakcjonowani. Zainteresowani dowiedzieli się jak pani Ewa wspomina naszą szkołę z czasów, kiedy sama była uczennicą, jak to się stało, że została wybrana najpiękniejszą Polką, a także jakie podróże najbardziej zapadły jej w pamięć i jakie sporty sprawiają największą przyjemność. Celebrytka mile zaskoczyła nas niezwykle pozytywnym poczuciem humoru, a także umiejętnościami sportowymi, co udowodniła podczas pojedynku  „na pompki” z jednym z uczniów naszej szkoły. Był to za pewne niezwykły zaszczyt dla odważnego zawodnika, a także dla oglądających – w końcu nie codziennie możemy oglądać gwiazdy wykonujące ćwiczenia fizyczne. Całej imprezie towarzyszył zespół szkolny pod opieką pana Rafała Wrony. Nasi muzycy artystycznym akcentem rozpoczęli,  jak i zakończyli spotkanie, a wykonane przez nich utwory przypadły do gustu zarówno publiczności jak i naszemu gościowi.  Serdecznie zapraszamy na  FAN PAGE  pani Ewy, na którym już niebawem będzie można obejrzeć kolejną konkursową pracę naszych uczennic (premiera miała miejsce podczas Spotkania z gwiazdami).

Mamy nadzieje, że owo wydarzenie zapoczątkuje kolejne spotkania z ciekawymi ludźmi. Wizyta pani Ewy Wachowicz w naszej szkole na pewno na długo zapadnie nam w pamięć i będziemy ją wszyscy mile wspominać. Na podziękowanie zasługują organizatorzy, a w szczególności p. Robert Góra, bez którego spotkanie nie byłoby możliwe.

A&A&A

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.