Spotkanie Pokoleń

Zarząd Gorlickiego Stowarzyszenia Przyjaciół I Liceum  Ogólnokształcącego im M. Kromera oraz Dyrekcja I Liceum  Ogólnokształcącego im M. Kromera serdecznie zapraszają na kolejne

Spotkanie Pokoleń pod hasłem „Ta nasza młodość…”

Które odbędzie się w dniu 9 listopada 2013 r. (sobota)

w sali gimnastycznej I Liceum  Ogólnokształcącego im M. Kromera

ul. Kromera 1

Organizatorzy zapewniają atrakcyjny program artystyczny  w wykonaniu młodzieży i ponadczasową muzykę przy której będzie można powspominać czasy spędzone w szkolnej ławie i potańczyć do białego rana. Będzie możliwość skorzystania z cateringu.

Program imprezy:

  • godz. 18:00-18:15- Powitanie Gości i Absolwentów,
  • godz. 18:15- 19:30- występy wokalno- muzyczne młodzieży szkolnej,
  • od godz. 19:45 zabawa taneczna przy muzyce DJ-a.

Dla chętnych grup koleżeńskich udostępnimy sale lekcyjne, gdzie będzie można porozmawiać i zabawić się w gronie znajomych.

Zgłoszenie i potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu stanowi wpłata 20,00 zł (bilet wstępu) dokonana do dnia 30 października 2013 na konto Stowarzyszenia Przyjaciół I Liceum  Ogólnokształcącego im M. Kromera w Gorlicach Nr 68 8795 0005 2001 0019 3715 0001 z dopiskiem „SPOTKANIE POKOLEŃ”.

Pragniemy gorąco aby „Spotkania Pokoleń” weszły do tradycji Szkoły i przyczyniły się do odnowienia więzi oraz integracji Absolwentów „Kromera”. Będziemy wdzięczni za sugestie i uwagi dotyczące organizacji spotkań, by spełniały one Wasze oczekiwania. Pytania i uwagi prosimy kierować do przewodniczącej Zarządu Stowarzyszenia pani Renaty Kochan (e-mail renkochan@wp.pl)

Jednocześnie prosimy o przekazywanie wiadomości o spotkaniu koleżankom i kolegom,  z którymi macie kontakt. Możliwości Organizatorów w tym zakresie są ograniczone do Internetu i lokalnych środków przekazu. Nie jesteśmy w stanie ponowić wysiłku osobistego pisemnego zapraszania Absolwentów, tak jak to uczyniliśmy z okazji Jubileuszu 100-lecia Szkoły.

Z radością powitamy Was w naszych murach i dołożymy wszelkich starań, by spotkanie zachęciło do kontynuacji tej tradycji!

tn_JPG Spotkanie Pokoleń

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Spotkanie Pokoleń

  1. Pingback: Dzień nauczyciela 2013 | ObczajKromca