Listopad i grudzień 2014 przyniosły sportowe zwycięstwa naszych uczniów na szczeblu powiatowym. Gratulujemy naszym zawodnikom!

• Powiatowe Zawody w Koszykówce

12 i 18 grudnia 2014r. odbyły się Powiatowe Zawody w Koszykówce Chłopców. W zawodach brały udział szkoły naszego powiatu: I LO im. M. Kromera w Gorlicach, ZS nr 1 im. I. Łukasiewicza w Gorlicach,  ZST im. W. Pola w Gorlicach, ZSZ im. K. Pułaskiego w Gorlicach oraz ZSZ im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu.

Kromer zajął I miejsce grając w składzie: Kamil Łacny, Piotr Paździora, Damian Kamyk, Damian Święs, Karol Kozień, Adrian Brach, Arkadiusz Cionek, Kamil Nakonieczny, Przemysław Bugajski, Mateusz Roman, Jakub Adamczyk i Przemysław Bugajski. Drużynę trenuje mgr Tadeusz Zimowski.

Obejrzyj GALERIĘ ZDJĘĆ  koszykówki na ObczajKromca

W dniu 17.12.2014r. odbyły się również Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt. Drużyna dziewcząt także zajęła I miejsce grając w składzie: Iwona Rzepka, Katarzyna Tabaj, Anna Kukuła, Ewa Sikora, Weronika Pabis, Anna Przybylska, Katarzyna Gomółka, Joanna Baran, Diana Korzec, Anna Cetnarowicz, Małgorzata Rachel, Monika Kareł, Dominika Wojtasiewicz, Anna Mikos, Paulina Musiał. Trenerem drużyny dziewcząt jest mgr Wojciech Tokarz.

• Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu

W dniu 10.12.2014r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w pływaniu. Nasza szkoła zajęła I miejsce w sztafecie 8x50m dziewcząt oraz I miejsce w sztafecie 8x50m chłopców.

Sztafety wystąpiły w składzie:

Dziewczęta: 1. Iwona Rzepka, 2. Kamila Skałba, 3. Magdalena Przybycień, 4. Katarzyna Kawa, 5. Barbara  Czochór, 6. Karolina Puścizna, 7. Anna  Podraza, 8. Weronika Chudyba, 9. Julia Wrońska.

Chłopcy:  1. Mateusz  Grabarz, 2. Szymon Przybylski, 3. Jakub Peczke, 4. Bartosz Piekarz, 5. Jakub Roman, 6. Hubert Reczek, 7. Marcin Telega, 8. Piotr Paździora.

Dodatkowo indywidualne medale zdobyli:

Dziewczęta:

50m stylem grzbietowym: I miejsce - Kamila Skałba,  II miejsce - Katarzyna Kawa, III miejsce - Karolina Puścizna

50m stylem dowolnym: I miejsce - Kamila Skałba, III miejsce -Iwona Rzepka

50m stylem klasycznym: I miejsce - Iwona Rzepka, II miejsce - Anna Podraza, III miejsce - Julia Wrońska.

50m stylem motylkowym: II miejsce - Anna Podraza, III miejsce – Barbara Czochór.

Chłopcy:

50m stylem dowolnym: I miejsce -Mateusz Grabarz

50m stylem klasycznym: I miejsce - Mateusz Grabarz

Opiekunowie: mgr Robert Basista, mgr Alicja Dynarowicz

chlopcy plywaniedziewczeta plywanie

• Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie

20 listopada 2014 w Bieczu rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie. I miejsce w kategorii dziewcząt zajęły Barbara Czochór i  Joanna Niemiec a w kategorii chłopców Rafał Markowicz, Krystian Chrząścik, Adam Bugno. Mistrzowie i mistrzynie naszego powiatu awansowali do finału wojewódzkiego. Opiekę nad graczami pełni mgr Tadeusz Zimowski.