Mikołaj Mikrut zwycięzcą Ogólnopolskiej Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Olimpiada

Miło nam poinformować, że zwycięzcą XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza  i dzieje oręża polskiego” został uczeń klasy II d4 Mikołaj Mikrut.            W zawodach finałowych, które odbyły się w Warszawie w dniach 24-26 września br. zajął        1. miejsce  w Polsce!

Zdobywając tytuł laureata Mikołaj uzyskał indeks na wydziały prawa m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Warszawskiego oraz zwolnienie z matury  z historii. Uroczysta Gala podsumowująca  olimpiadę odbyła się w nowo otwartym Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Gratulujemy tak spektakularnego sukcesu Mikołajowi,  jego rodzicom oraz opiekunowi, Panu Jerzemu Tomasikowi.

Olimpiada1  Olimpiada2

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sukcesy uczniów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.