Małopolskie Talenty

 

malopolskie_talenty

 

MAŁOPOLSKIE TALENTY to projekt edukacyjny, którego celem jest wydobycie potencjału, rozwój uzdolnień i wspieranie sukcesów życiowych dzieci i młodzieży z małopolskich szkół. Uczniowie uczestnicząc w inspirujących zajęciach oraz wydarzeniach mogą rozwinąć swoje kompetencje z zakresu: język obcy (język angielski), kompetencje matematyczne i naukowo-techniczne, kompetencje informatyczne, umiejętność uczenia się, kompetencje społeczne i obywatelskie, inicjatywność i przedsiębiorczość. We współczesnym świecie rozwój tych kompetencji kluczowych jest ważny już od najmłodszych lat. Na uczniów czekają m.in:

  • Profesjonalna diagnoza uzdolnień
  • Zajęcia realizowane w Centrach Wspierania Uczniów Zdolnych
  • Letnia Szkoła Młodych Talentów
  • Forum Młodych Talentów
  • Konkursy edukacyjne

Zapraszamy na stronę projektu MAŁOPOLSKIE TALENTY
Szczegóły znajdują się w dostępnych regulaminach rekrutacji oraz wsparcia.

 Forum Młodych Talentów

W dniu 28 maja w siedzibie Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Nowym Sączu odbyło się Forum Młodych Talentów programu Małopolskie Talenty.

Celem forum było umożliwienie kontaktu z inspirującymi osobami, które osiągnęły sukces w młodym wieku, wymiana doświadczeń pomiędzy uczniami, nauczycielami oraz promowanie osiągnięć uczniów zdolnych i ich nauczycieli.

Ważnym punktem spotkania było ogłoszenie wyników konkursu na projekt edukacyjny zrealizowany w Centrach Wsparcia Uczniów Zdolnych. 3 zespoły z CWUZ w naszej szkole odebrały nagrody za zwycięskie projekty, a 2 zespoły zaprezentowały swój projekt przed widownią. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz  nagrody rzeczowe: tablety, dyski zewnętrzne, pendrive’ y.

tn_prezentacja_uczniw_matematyka_powiat_gorlicki_etap_III

Formularz rekrutacyjny do druku

Formularz rekrutacyjny kolor

Regulamin rekrutacji do druku

Regulamin rekrutacyjny kolor

Regulamin wsparcia

Załącznik nr 1 do Regulaminu wsparcia

Aneks Nr 1 do Regulaminu rekrutacji

Aneks Nr 2 do Regulaminu Rekrutacji

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.