Kromer pomaga zwierzętom

W dniach 9 – 13 grudnia w naszej szkole jest prowadzona zbiórka pod nazwą KROMER POMAGA ZWIERZĘTOM. Akcja ma na celu zwrócić uwagę na problem bezdomności zwierząt na terenie naszego miasta oraz na fakt, że zwierzęta to nie zabawki, które możemy wyrzucić gdy nam się znudzą.

Inicjatywa polega na zbiórce karmy (suchej, mokrej), koców, żwirku i zabawek dla bezdomnych psów oraz kotów przebywających w schronisku potrzebujących ciepła w nadchodzący zimowy czas. Na korytarzu przy sali gimnastycznej znajdują się skrzynki do których można wkładać przyniesione dary. Miejsce to będzie oznaczone plakatami. W trakcie tygodnia trwania akcji uczniowie – wolontariusze będą pełnić dyżury i systematycznie opróżniać skrzynki. Zebrane dary zostaną przekazane przez uczniów klasy 1f do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt mieszczącego się przy ulicy Tłoki 24D w Nowym Sączu.

Ponadto będzie prowadzona zbiórka pieniężna, a zebrana kwota zostanie przekazana Fundacji PSYstań dla Zwierząt, działającej na terenie Gorlic. Zebrane pieniądze będą wykorzystane na sterylizację bezdomnych zwierząt w naszej okolicy. Opieczętowane puszki na datki pieniężne znajdują się znajdować się w sekretariacie szkoły i sklepiku szkolnym.

Otwórzcie swoje serca na pomoc potrzebującym zwierzętom!

plakat 1

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.