Kromer łączy pokolenia!

Chcieliśmy serdecznie podziękować za przybycie oraz fantastyczną zabawę wszystkim obecnym na Spotkaniu Pokoleń, które odbyło się 9 listopada na sali gimnastycznej naszej szkoły.

Spotkanie rozpoczęło się po  godzinie 18, kiedy to młodzież z naszej szkoły oraz zaproszony zespół taneczny Arabeska przedstawili program artystyczny, na który składały się piosenki i wiersze wykonane przez utalentowanych uczniów naszej szkoły oraz układy taneczne przedstawione przez młodych tancerzy Arabeski. Po godzinie 20 rozpoczęła się zabawa trwająca do białego rana.

Na spotkanie, które jak mamy nadzieję, wejdzie do kalendarza stałych imprez szkolnych, przyszli absolwenci i sympatycy Kromera zarówno starsi jak i młodsi. Spotkanie Pokoleń pokazało, że niezależnie od upływu czasu wiele osób wciąż czuje się związanych ze szkołą i ludźmi, w towarzystwie których spędzili kilka lat swojej młodości.

Zapraszamy na kolejne Spotkanie Pokoleń, którego datę wstępnie zaplanowaliśmy  na 8 listopada 2014.

Patronat medialny nad tegorocznym spotkaniem sprawował blog ObczajKromca , gdzie można obejrzeć galerie zdjęć z imprez szkolnych i gdzie w niedługim czasie umieścimy galerię ze Spotkania.

Zapraszamy także na I Liceum im. M. Kromera- p. Oficjalny na Facebooku (dostępny także dla osób nie posiadających własnego profilu FB), gdzie na bieżąco relacjonowane są wydarzenia szkolne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.