Grupa „CokolwieK” wystawiła kolejną sztukę

Lutowy wieczór, kilka dni po walentynkach to czas, który skłania nas do refleksji nad miłością. Częściej niż zwykle obserwujemy na ulicach objęte pary, a mnóstwo serc w sklepowych wystawach jeszcze bardziej potęguje miłosną atmosferę. A czym tak naprawdę jest miłość? Temat wydaje się już nudny i banalny, ale co jeśli spojrzymy na sprawę uczuć w inny sposób, z drugiej strony, bardziej z boku… Na te wszystkie wątpliwości odpowiedź doskonale była widoczna w spektaklu pt. „Mania” w reżyserii Michała Telegi.

18 lutego szkolna grupa poetycko –teatralna „CokolwieK” zgromadziła w szkolnych katakumbach licznych fanów. Po raz kolejny występujący aktorzy: Natalia Sopala, Rafał Stabach, Anna Pruchniewicz, Daniel Łukaszyk, Sylwia Kosiek, Tomasz Doszna, Jadwiga Jabłońska, Jakub Szwala, Urszula Haluch, Oliwia Stępień zaskoczyli widzów swoim profesjonalizmem i oryginalnością ujęcia tematu. Walka uczuć skontrastowana została z chłodną scenografią autorstwa Joanny Zięby, Anny Przybylskiej i Sławomira Dudka. Wszystko dopełniała gra świateł i doskonale pasującą muzyką, za którą odpowiedzialni byli: Paweł Szmigielski, Joanna Cyran, Jakub Szwala. Nad całością czuwała opiekunka grupy pani Ewa Obstalecka- Aplas.

Spektakl wywarł na odbiorcach mnóstwo pozytywnych wrażeń, chwilę do refleksji i przemyśleń oraz rozbudził ciekawość następnych propozycji spędzenia południa z grupą „CokolwieK”.

 

Weronika Pikusa

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.