Finał akcji Kromer Pomaga Zwierzętom

Dnia 19 grudnia odbył się finał akcji Kromer Pomaga Zwierzętom. Podsumowaliśmy 7 dni trwania akcji. To był naprawdę hojny finisz. Łącznie zebraliśmy ponad 188 kg karmy dla psów i kotów!

A szczegółowo raport przedstawia się następująco:

  • Karma sucha dla psa: 124,4 kg
  • Karma mokra dla psa: 21 kg
  • Karma sucha dla kota: 30,5 kg
  • Karma mokra dla kota: 12,3 kg
  • Koce/ręczniki/legowiska/podkłady: 38 sztuk
  • Akcesoria: zabawki/obroże/miski/szczotki/smycze/itp: 43 sztuki

Ponadto podczas szkolnej kwesty zebraliśmy łącznie 635 zł 24 grosze, 6 euro centów, 2 korony czeskie. Pieniądze przeznaczone na sterylizację bezdomnych zwierząt na terenie Gorlic wraz z częścią karmy i akcesoriów zostały przekazane 20 grudnia Fundacji  PSYstań w Gorlicach.

Większość darów została przekazana 19 grudnia do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Nowym Sączu przy ulicy Tłoki 24D. W schronisku nie było radosnego szczekania, merdania ogonem i kociego łaszenia się. Był zwykły schroniskowy dzień. Wolontariusze wyprowadzali psy. Pracownicy krzątali się przy kojcach. Tam na miejscu naprawdę widać jak wielkie znaczenie mają małe gesty.

Dziękujemy jeszcze raz za Waszą hojność, empatię i czułość okazaną zwierzętom. Dziękujemy Wam za wieeeelkie i dobre serce! Jesteśmy bardzo poruszeni Waszym zaangażowaniem.

Mamy nadzieję, że za rok w przedświątecznym grudniowym czasie znów razem z Akcją Kromer Pomaga Zwierzętom zapukamy do Waszych serc.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.