W  poniedziałek, 21 marca 2016r. podczas Dnia Otwartego odwiedziło nas ponad 800 osób. Jest nam niezmiernie miło że nasza szkoła przyciągnęła tylu odwiedzających, którzy z zainteresowaniem obejrzeli budynek szkoły, jej wnętrze oraz zaplanowane dla nich atrakcje.

Oprócz zasięgnięcia informacji o planowanych przez nas profilach na rok szkolny 2016/17 goście obejrzeć mogli stoisko astronomiczne (niestety niesprzyjająca pogoda uniemożliwiła obserwacje słońca zaplanowane na podwórzu), przedstawienia przygotowane z okazji Dnia Języków Obcych, fragmenty sztuki noblisty Dario Fo „Nie wszyscy złodzieje przychodzą kraść” w wykonaniu naszego zespołu teatralnego DoProsta. Korytarze i sale ozdabiały  prace fotograficzne i artystyczne naszych uczniów, także uczniowie oprowadzali grupy gości.

Dziękujemy za przyjście na nasz Dzień Otwarty  i mamy nadzieję że nasza szkoła oraz nasi uczniowie wywarli na was pozytywne wrażenie. Kromer to nie tylko wysokie wyniki w nauce ale i zabawa i mnóstwo pozytywnie zakręconych osób :-) . Serdecznie zapraszamy gimnazjalistów do podjęcia nauki w naszej szkole od września 2016.

Share →


Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress