W dniach 28-30 maja toczyła się w naszej szkole już 11 Ogólnopolska Licealiada w Koszykówce Chłopców. Wzięło w niej udział 15 zespołów z całej Polski: Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu, I Liceum Ogólnokształcące w Białej Podlaskiej, Liceum Ogólnokształcące w Skierniewicach, VII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Pruszkowie, I Liceum Ogólnokształcące w Prudniku, Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Stalowej Woli, V Liceum Ogólnokształcące w Sopocie, Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej, VI Liceum Ogólnokształcące w Kielcach, Zespół Szkół nr 2 w Ełku, II Liceum Ogólnokształcące w Koninie, I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie, Zespół Szkół Budowlanych w Gorzowie Wielkopolskim oraz nasza szkoła.

W trwających 3 dni meczach rozgrywanych w Gorlicach i Bieczu młodzi koszykarze dawali z siebie wszystko. Oto wyniki rywalizacji:

1. Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej,

2. VII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie,

3. V Liceum Ogólnokształcące w Sopocie,

4. Liceum Ogólnokształcące w Skierniewicach,

5. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Pruszkowie,

6. I Liceum Ogólnokształcące w Białej Podlaskiej,

7. I Liceum Ogólnokształcące  im. M. Kromera w Gorlicach.

8. Zespół Szkół nr 2 w Ełku,

9. Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Stalowej Woli,

10. I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie,

11. Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu,

12. I Liceum Ogólnokształcące w Prudniku,

13. II Liceum Ogólnokształcące w Koninie,

14. VI Liceum Ogólnokształcące w Kielcach,

15. Zespół Szkół Budowlanych w Gorzowie Wielkopolskim.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, oraz naszej drużynie (skład: Jakub Foltyn, Paweł Paruzel, Mateusz Foltyn, Andrzej Zawidniak, Damian Kamyk, Kamil Nakonieczny, Krzysztof Kuźniar, Bartek Głowacz, Adrian Brach , Wiktor Sawicki , Kamil Łacny oraz  Arkadiusz Cionek) i trenerowi panu Tadeuszowi Zimowskiemu dobrego wyniku!

Zdjęcia- ObczajKromca

 

Share →











Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress