5 stypendystów Starosty Gorlickiego z naszej szkoły

W dniu 14 września Starosta Gorlicki Pani Maria Gubała wręczyła stypendia sześciu uczniom powiatowych szkół średnich, którzy osiągnęli wysokie wyniki w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych.

Pięciu naszych uczniów i absolwentów- Dawid Janik, Wojciech Spólnik, Bartłomiej Tajak, Mateusz Mazur oraz Mikołaj Mikrut zostało uhonorowanych tym wyróżnieniem.

Wszyscy pewnie nie raz słyszeliście, że „uczyć się warto” – mówiła do młodzieży starosta Maria Gubała. Dzisiaj odbieracie stypendia za wybitne osiągnięcia. Dwójka z Was pożegnała szkolne mury i trzymając w ręku indeksy rusza na podbój uczelni. Przed pozostałą czwórką jeszcze nauka na poziomie średnim i być może kolejne sukcesy przed Wami. Wszystkim Wam serdecznie gratuluję. Z dumą patrzę na Wasze sukcesy. Zdobywajcie wiedzę, rozwijajcie swoje zainteresowania i zmieniajcie na lepsze nasze gminy, powiaty  i cały kraj. Bo mogą to robić tylko ludzie mądrzy, doświadczeni i potrafiący przewidywać skutki dziś podejmowanych decyzji. Jestem pewna, że Wy będziecie to umieli.

Pani starosta na ręce dyrektorów Pana Jana Drożdża i Pani Justyny Knybel z Liceum Ogólnokształcącego w Bieczu złożyła gratulacje dla nauczycieli uczących stypendystów oraz podziękowania za rozwijanie talentów uczniów.

Źródło informacji: powiatgorlicki.pl

16

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sukcesy uczniów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.